MFR50SFTE52-1M
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MFR50SFTE52-1M
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 1/2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MFR50SFTE52-1M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MFR50SFTE52-1M
Številka dela MFR50SFTE52-1M Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 1/2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4539797 pcs Podatkovni list MFR50SFTE52-1M.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija MFR Odpornost 1 MOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 1 MOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Sestava Metal Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MFR50SFTE52-1K87
MFR50SFTE52-1K87
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 1/2W 1% AXIAL
Na zalogi: 5029402 pcs
Prenesi: MFR50SFTE52-1K87.pdf
RFQ
MFR50SFTE52-1M02
MFR50SFTE52-1M02
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 1/2W 1% AXIAL
Na zalogi: 3275089 pcs
Prenesi: MFR50SFTE52-1M02.pdf
RFQ
MFR50SFTE52-1K82
MFR50SFTE52-1K82
Opis: RES MF 1/2W 1% AXIAL
Prenesi: MFR50SFTE52-1K82.pdf
MFR50SFTE52-1M05
MFR50SFTE52-1M05
Opis: RES MF 1/2W 1% AXIAL
Prenesi: MFR50SFTE52-1M05.pdf
MFR50SFTE52-1K91
MFR50SFTE52-1K91
Opis: RES MF 1/2W 1% AXIAL
Prenesi: MFR50SFTE52-1K91.pdf
MFR50SFTE52-1M07
MFR50SFTE52-1M07
Opis: RES MF 1/2W 1% AXIAL
Prenesi: MFR50SFTE52-1M07.pdf
MFR50SFTE52-1K8
MFR50SFTE52-1K8
Opis: RES MF 1/2W 1% AXIAL
Prenesi: MFR50SFTE52-1K8.pdf
MFR50SFTE52-1M13
MFR50SFTE52-1M13
Opis: RES MF 1/2W 1% AXIAL
Prenesi: MFR50SFTE52-1M13.pdf
MFR50SFTE52-1M15
MFR50SFTE52-1M15
Opis: RES MF 1/2W 1% AXIAL
Prenesi: MFR50SFTE52-1M15.pdf
MFR50SFTE52-1K96
MFR50SFTE52-1K96
Opis: RES MF 1/2W 1% AXIAL
Prenesi: MFR50SFTE52-1K96.pdf
MFR50SFTE52-1K78
MFR50SFTE52-1K78
Opis: RES MF 1/2W 1% AXIAL
Prenesi: MFR50SFTE52-1K78.pdf
MFR50SFTE52-1M1
MFR50SFTE52-1M1
Opis: RES MF 1/2W 1% AXIAL
Prenesi: MFR50SFTE52-1M1.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika