MFR50SFTE52-1M2
pregled izdelka
Številka dela: MFR50SFTE52-1M2
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 1/2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MFR50SFTE52-1M2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MFR50SFTE52-1M2
Številka dela MFR50SFTE52-1M2 Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 1/2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3149970 pcs Podatkovni list MFR50SFTE52-1M2.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija MFR Odpornost 1.2 MOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 1.2 MOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Sestava Metal Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MFR50SFTE52-1M21
MFR50SFTE52-1M21
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 1/2W 1% AXIAL
Na zalogi: 3132276 pcs
Prenesi: MFR50SFTE52-1M21.pdf
RFQ
MFR50SFTE52-1M1
MFR50SFTE52-1M1
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 1/2W 1% AXIAL
Na zalogi: 3156661 pcs
Prenesi: MFR50SFTE52-1M1.pdf
RFQ
MFR50SFTE52-1M24
MFR50SFTE52-1M24
Opis: RES MF 1/2W 1% AXIAL