MFR50SJB-52-27K
pregled izdelka
Številka dela: MFR50SJB-52-27K
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 1/2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: MFR50SJB-52-27K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MFR50SJB-52-27K
Številka dela MFR50SJB-52-27K Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 1/2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5888832 pcs Podatkovni list MFR50SJB-52-27K.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija MFR Odpornost 27 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 27 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film