MFR50SJR-52-20K
pregled izdelka
Številka dela: MFR50SJR-52-20K
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 1/2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: MFR50SJR-52-20K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MFR50SJR-52-20K
Številka dela MFR50SJR-52-20K Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 1/2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5382111 pcs Podatkovni list MFR50SJR-52-20K.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija MFR Odpornost 20 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 20 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film