MHP-50PTA52-91K
YageoYageo
MHP-50PTA52-91K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MHP-50PTA52-91K
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 91K OHM 1/2W .02% AXIAL
Podatkovni listi: 1.MHP-50PTA52-91K.pdf2.MHP-50PTA52-91K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MHP-50PTA52-91K
Številka dela MHP-50PTA52-91K Proizvajalec Yageo
Opis RES 91K OHM 1/2W .02% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4170 pcs Podatkovni list 1.MHP-50PTA52-91K.pdf2.MHP-50PTA52-91K.pdf
Toleranca ±0.02% Temperaturni koeficient ±5ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.083" Dia x 0.358" L (2.10mm x 9.10mm)
Serija MHP Odpornost 91 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 91 kOhms ±0.02% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film