MMF-25BRD9K1
YageoYageo
MMF-25BRD9K1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MMF-25BRD9K1
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 9.1K OHM 0.1% 1/4W MELF
Podatkovni listi: MMF-25BRD9K1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MMF-25BRD9K1
Številka dela MMF-25BRD9K1 Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 9.1K OHM 0.1% 1/4W MELF Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 207281 pcs Podatkovni list MMF-25BRD9K1.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja MELF Velikost / dimenzija 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Serija MMF Odpornost 9.1 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer MELF, 0207 delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 9.1 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film