MMF-25FRE47K5
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MMF-25FRE47K5
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 1% 1/4W MELF
Podatkovni listi: MMF-25FRE47K5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MMF-25FRE47K5
Številka dela MMF-25FRE47K5 Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 1% 1/4W MELF Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2044136 pcs Podatkovni list MMF-25FRE47K5.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja MELF Velikost / dimenzija 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Serija MMF Odpornost 47.5 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer MELF, 0207 delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 47.5 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film
Sestava Metal Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MMF-25FRE48K7
MMF-25FRE48K7
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES SMD 1% 1/4W MELF
Na zalogi: 1975331 pcs
Prenesi: MMF-25FRE48K7.pdf
RFQ
MMF-25FRE487R
MMF-25FRE487R
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES SMD 1% 1/4W MELF
Na zalogi: 2130314 pcs
Prenesi: MMF-25FRE487R.pdf
RFQ
MMF-25FRE47K
MMF-25FRE47K
Opis: RES SMD 1% 1/4W MELF