MMF-25FRE6K98
pregled izdelka
Številka dela: MMF-25FRE6K98
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 1% 1/4W MELF
Podatkovni listi: MMF-25FRE6K98.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MMF-25FRE6K98
Številka dela MMF-25FRE6K98 Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 1% 1/4W MELF Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1863678 pcs Podatkovni list MMF-25FRE6K98.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja MELF Velikost / dimenzija 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Serija MMF Odpornost 6.98 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer MELF, 0207 delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 6.98 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film