MMF1WSFRF10R
YageoYageo
MMF1WSFRF10R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MMF1WSFRF10R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 10 OHM 1% 1W MELF
Podatkovni listi: MMF1WSFRF10R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MMF1WSFRF10R
Številka dela MMF1WSFRF10R Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 10 OHM 1% 1W MELF Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 684721 pcs Podatkovni list MMF1WSFRF10R.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja MELF Velikost / dimenzija 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
Serija MMF Odpornost 10 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer MELF, 0309 delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 10 Ohms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film