MMF204BRC71K5
pregled izdelka
Številka dela: MMF204BRC71K5
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 0.1% 0.4W MELF
Podatkovni listi: MMF204BRC71K5.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MMF204BRC71K5
Številka dela MMF204BRC71K5 Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 0.1% 0.4W MELF Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 158382 pcs Podatkovni list MMF204BRC71K5.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±15ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja MELF Velikost / dimenzija 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Serija MMF Odpornost 71.5 kOhms
Moč (Watts) 0.4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer MELF, 0204 delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 71.5 kOhms ±0.1% 0.4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film