MMF25SDRE348R
pregled izdelka
Številka dela: MMF25SDRE348R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 0.5% 1/4W MELF
Podatkovni listi: MMF25SDRE348R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MMF25SDRE348R
Številka dela MMF25SDRE348R Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 0.5% 1/4W MELF Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1049333 pcs Podatkovni list MMF25SDRE348R.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja MELF Velikost / dimenzija 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Serija MMF Odpornost 348 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer MELF, 0204 delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 348 Ohms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film