MMF50SFRE14R3
pregled izdelka
Številka dela: MMF50SFRE14R3
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 1% 1/2W MELF
Podatkovni listi: MMF50SFRE14R3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MMF50SFRE14R3
Številka dela MMF50SFRE14R3 Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 1% 1/2W MELF Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2810458 pcs Podatkovni list MMF50SFRE14R3.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja MELF Velikost / dimenzija 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Serija MMF Odpornost 14.3 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer MELF, 0207 delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 14.3 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film