MMP100FRF3K32
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MMP100FRF3K32
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 1% 1W MELF
Podatkovni listi: MMP100FRF3K32.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MMP100FRF3K32
Številka dela MMP100FRF3K32 Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 1% 1W MELF Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1498446 pcs Podatkovni list MMP100FRF3K32.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja MELF Velikost / dimenzija 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Serija MMP Odpornost 3.32 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer MELF, 0207 delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 3.32 kOhms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film
Sestava Metal Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MMP100FRF3K01
MMP100FRF3K01
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES SMD 1% 1W MELF
Na zalogi: 1454432 pcs
Prenesi: MMP100FRF3K01.pdf
RFQ
MMP100FRF3K3
MMP100FRF3K3
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES SMD 3.3K OHM 1% 1W MELF