NCR-50KR-52-2K2
YageoYageo
NCR-50KR-52-2K2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCR-50KR-52-2K2
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 2.2K OHM 1/2W 10% AXIAL
Podatkovni listi: NCR-50KR-52-2K2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije NCR-50KR-52-2K2
Številka dela NCR-50KR-52-2K2 Proizvajalec Yageo
Opis RES 2.2K OHM 1/2W 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5730 pcs Podatkovni list NCR-50KR-52-2K2.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient 0/ -500ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Serija NCR Odpornost 2.2 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Non-Inductive, Safety Stopnja napak -
natančen opis 2.2 kOhms ±10% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Non-Inductive, Safety Carbon Film Sestava Carbon Film