NCR2WSKR-73-39R
YageoYageo
NCR2WSKR-73-39R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCR2WSKR-73-39R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 39 OHM 2W 10% AXIAL
Podatkovni listi: NCR2WSKR-73-39R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije NCR2WSKR-73-39R
Številka dela NCR2WSKR-73-39R Proizvajalec Yageo
Opis RES 39 OHM 2W 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5958 pcs Podatkovni list NCR2WSKR-73-39R.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient 0/ -500ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Serija NCR Odpornost 39 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Non-Inductive, Safety Stopnja napak -
natančen opis 39 Ohms ±10% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Non-Inductive, Safety Carbon Film Sestava Carbon Film