NKN100JR-73-0R51
YageoYageo
NKN100JR-73-0R51 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NKN100JR-73-0R51
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 0.51 OHM 1W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.NKN100JR-73-0R51.pdf2.NKN100JR-73-0R51.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije NKN100JR-73-0R51
Številka dela NKN100JR-73-0R51 Proizvajalec Yageo
Opis RES 0.51 OHM 1W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1347276 pcs Podatkovni list 1.NKN100JR-73-0R51.pdf2.NKN100JR-73-0R51.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.189" Dia x 0.453" L (4.80mm x 11.50mm)
Serija NKN Odpornost 510 mOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -40°C ~ 200°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Non-Inductive, Safety
Stopnja napak - natančen opis 510 mOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Non-Inductive, Safety Wirewound