NKN200FR-73-0R3
YageoYageo
NKN200FR-73-0R3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NKN200FR-73-0R3
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 0.3 OHM 2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.NKN200FR-73-0R3.pdf2.NKN200FR-73-0R3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije NKN200FR-73-0R3
Številka dela NKN200FR-73-0R3 Proizvajalec Yageo
Opis RES 0.3 OHM 2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5616 pcs Podatkovni list 1.NKN200FR-73-0R3.pdf2.NKN200FR-73-0R3.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.209" Dia x 0.610" L (5.30mm x 15.50mm)
Serija NKN Odpornost 300 mOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -40°C ~ 200°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Non-Inductive, Safety Stopnja napak -
natančen opis 300 mOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Non-Inductive, Safety Wirewound Sestava Wirewound