NSP15AJB-36R
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NSP15AJB-36R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES WW 15W 5% AXIAL
Podatkovni listi: NSP15AJB-36R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
720 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NSP15AJB-36R
Številka dela NSP15AJB-36R Proizvajalec Yageo
Opis RES WW 15W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 124011 pcs Podatkovni list NSP15AJB-36R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.492" Square x 2.362" L (12.50mm x 60.00mm)
Serija NSP Odpornost 36 Ohms
Moč (Watts) 15W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Non-Inductive, Safety
natančen opis 36 Ohms ±5% 15W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Non-Inductive, Safety Wirewound Sestava Wirewound