PE0402FRF470R047L
YageoYageo
PE0402FRF470R047L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PE0402FRF470R047L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 0.047 OHM 1% 1/4W 0402
Podatkovni listi: PE0402FRF470R047L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PE0402FRF470R047L
Številka dela PE0402FRF470R047L Proizvajalec Yageo
Opis RES 0.047 OHM 1% 1/4W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 195386 pcs Podatkovni list PE0402FRF470R047L.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija PE Odpornost 47 mOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 47 mOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil