PE0603DRF7T0R039L
YageoYageo
PE0603DRF7T0R039L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PE0603DRF7T0R039L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 0.039 OHM 0.5% 1/3W 0603
Podatkovni listi: PE0603DRF7T0R039L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PE0603DRF7T0R039L
Številka dela PE0603DRF7T0R039L Proizvajalec Yageo
Opis RES 0.039 OHM 0.5% 1/3W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 222126 pcs Podatkovni list PE0603DRF7T0R039L.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.030" W (1.60mm x 0.76mm)
Serija PE Odpornost 39 mOhms
Moč (Watts) 0.333W, 1/3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 170°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 39 mOhms ±0.5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil