PE0603FRF7W0R05L
YageoYageo
PE0603FRF7W0R05L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PE0603FRF7W0R05L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 0.05 OHM 1% 1/5W 0603
Podatkovni listi: PE0603FRF7W0R05L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PE0603FRF7W0R05L
Številka dela PE0603FRF7W0R05L Proizvajalec Yageo
Opis RES 0.05 OHM 1% 1/5W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 452619 pcs Podatkovni list PE0603FRF7W0R05L.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.030" W (1.60mm x 0.76mm)
Serija PE Odpornost 50 mOhms
Moč (Watts) 0.2W, 1/5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 170°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 50 mOhms ±1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil