PE0805FRF470R017L
YageoYageo
PE0805FRF470R017L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PE0805FRF470R017L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 0.017 OHM 1% 1/2W 0805
Podatkovni listi: PE0805FRF470R017L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PE0805FRF470R017L
Številka dela PE0805FRF470R017L Proizvajalec Yageo
Opis RES 0.017 OHM 1% 1/2W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 222690 pcs Podatkovni list PE0805FRF470R017L.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Serija PE Odpornost 17 mOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 170°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 17 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil