PE1206JRF470R008L
YageoYageo
PE1206JRF470R008L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PE1206JRF470R008L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 0.008 OHM 5% 1W 1206
Podatkovni listi: PE1206JRF470R008L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PE1206JRF470R008L
Številka dela PE1206JRF470R008L Proizvajalec Yageo
Opis RES 0.008 OHM 5% 1W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 206554 pcs Podatkovni list PE1206JRF470R008L.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija PE Odpornost 8 mOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 170°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.89mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 8 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil