PE2010JKM7W0R04L
YageoYageo
PE2010JKM7W0R04L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PE2010JKM7W0R04L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 0.04 OHM 5% 1W 2010
Podatkovni listi: PE2010JKM7W0R04L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PE2010JKM7W0R04L
Številka dela PE2010JKM7W0R04L Proizvajalec Yageo
Opis RES 0.04 OHM 5% 1W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 334915 pcs Podatkovni list PE2010JKM7W0R04L.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±75ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Serija PE Odpornost 40 mOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 170°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.89mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 40 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil