PE2512FKE7W0R033L
YageoYageo
PE2512FKE7W0R033L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PE2512FKE7W0R033L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 0.033 OHM 1% 2W 2512
Podatkovni listi: PE2512FKE7W0R033L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PE2512FKE7W0R033L
Številka dela PE2512FKE7W0R033L Proizvajalec Yageo
Opis RES 0.033 OHM 1% 2W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 300184 pcs Podatkovni list PE2512FKE7W0R033L.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Serija PE Odpornost 33 mOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena YAG2171CT
delovna temperatura -55°C ~ 170°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.89mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 33 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil Sestava Metal Foil