PE2512FKF7W0R025L
YageoYageo
PE2512FKF7W0R025L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PE2512FKF7W0R025L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 0.025 OHM 1% 2W 2512
Podatkovni listi: PE2512FKF7W0R025L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PE2512FKF7W0R025L
Številka dela PE2512FKF7W0R025L Proizvajalec Yageo
Opis RES 0.025 OHM 1% 2W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 223339 pcs Podatkovni list PE2512FKF7W0R025L.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Serija PE Odpornost 25 mOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 170°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.89mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 25 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil