PE2512JKF070R015L
YageoYageo
PE2512JKF070R015L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PE2512JKF070R015L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 0.015 OHM 5% 1W 2512
Podatkovni listi: PE2512JKF070R015L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PE2512JKF070R015L
Številka dela PE2512JKF070R015L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 0.015 OHM 5% 1W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 445321 pcs Podatkovni list PE2512JKF070R015L.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 1W
Napetost - razčlenitev 2512 Debelina (maks.) ±100ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm) Serija PE
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 2512 (6432 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 170°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca PE2512JKF070R015L Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.89mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant FIFO's 2
Razširjen opis 0.015 Ohm ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5%
Opis RES SMD 0.015 OHM 5% 1W 2512 Premaz, tip ohišja Metal Film