PE2512JKF7W0R02L
YageoYageo
PE2512JKF7W0R02L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PE2512JKF7W0R02L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 0.02 OHM 5% 2W 2512
Podatkovni listi: PE2512JKF7W0R02L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PE2512JKF7W0R02L
Številka dela PE2512JKF7W0R02L Proizvajalec Yageo
Opis RES 0.02 OHM 5% 2W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 361371 pcs Podatkovni list PE2512JKF7W0R02L.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Serija PE Odpornost 20 mOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 170°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.89mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 20 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil