PNP1WVJR-52-0R15
YageoYageo
PNP1WVJR-52-0R15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PNP1WVJR-52-0R15
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 0.15 OHM 1W 5% AXIAL
Podatkovni listi: PNP1WVJR-52-0R15.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PNP1WVJR-52-0R15
Številka dela PNP1WVJR-52-0R15 Proizvajalec Yageo
Opis RES 0.15 OHM 1W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 938798 pcs Podatkovni list PNP1WVJR-52-0R15.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.169" Dia x 0.394" L (4.30mm x 10.00mm)
Serija PNPV Odpornost 150 mOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena 0.15GDTR
PNP1WVJR520R15
delovna temperatura -40°C ~ 200°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety Stopnja napak -
natančen opis 150 mOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Sestava Wirewound