PNP300JR-73-1R8
YageoYageo
PNP300JR-73-1R8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PNP300JR-73-1R8
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 1.8 OHM 3W 5% AXIAL
Podatkovni listi: PNP300JR-73-1R8.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PNP300JR-73-1R8
Številka dela PNP300JR-73-1R8 Proizvajalec Yageo
Opis RES 1.8 OHM 3W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 734083 pcs Podatkovni list PNP300JR-73-1R8.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.181" Dia x 0.453" L (4.60mm x 11.50mm)
Serija PNP Odpornost 1.8 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena 1.8AETR
PNP300JR731R8
delovna temperatura -40°C ~ 200°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety Stopnja napak -
natančen opis 1.8 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Sestava Wirewound