PNP400JR-73-2R2
YageoYageo
PNP400JR-73-2R2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PNP400JR-73-2R2
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 2.2 OHM 4W 5% AXIAL
Podatkovni listi: PNP400JR-73-2R2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PNP400JR-73-2R2
Številka dela PNP400JR-73-2R2 Proizvajalec Yageo
Opis RES 2.2 OHM 4W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 570541 pcs Podatkovni list PNP400JR-73-2R2.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.205" Dia x 0.610" L (5.20mm x 15.50mm)
Serija PNP Odpornost 2.2 Ohms
Moč (Watts) 4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -40°C ~ 200°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Stopnja napak - natančen opis 2.2 Ohms ±5% 4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound
Sestava Wirewound
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PNP400JR-73-2R
PNP400JR-73-2R
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES WW 4W 5% AXIAL