PNP7WVJT-91-2K2
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PNP7WVJT-91-2K2
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES WW 7W 5% AXIAL
Podatkovni listi: PNP7WVJT-91-2K2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PNP7WVJT-91-2K2
Številka dela PNP7WVJT-91-2K2 Proizvajalec Yageo
Opis RES WW 7W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 86171 pcs Podatkovni list PNP7WVJT-91-2K2.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.295" Dia x 0.984" L (7.50mm x 25.00mm)
Serija PNPV Odpornost 2.2 kOhms
Moč (Watts) 7W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -40°C ~ 200°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety
natančen opis 2.2 kOhms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Sestava Wirewound