PPN100JT-52-10R
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PPN100JT-52-10R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 10 OHM 1W 5% AXIAL
Podatkovni listi: PPN100JT-52-10R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PPN100JT-52-10R
Številka dela PPN100JT-52-10R Proizvajalec Yageo
Opis RES 10 OHM 1W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 438757 pcs Podatkovni list PPN100JT-52-10R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
Serija PPN Odpornost 10 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 350°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 10 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Wirewound