PSM400JB-750R
YageoYageo
PSM400JB-750R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PSM400JB-750R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 750 OHM 4W 5% RADIAL
Podatkovni listi: 1.PSM400JB-750R.pdf2.PSM400JB-750R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PSM400JB-750R
Številka dela PSM400JB-750R Proizvajalec Yageo
Opis RES 750 OHM 4W 5% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 91737 pcs Podatkovni list 1.PSM400JB-750R.pdf2.PSM400JB-750R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.787" L x 0.276" W (20.00mm x 7.00mm)
Serija PSM Odpornost 750 Ohms
Moč (Watts) 4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 350°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.331" (8.40mm) Lastnosti Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 750 Ohms ±5% 4W Through Hole Resistor Radial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound