PSM700JB-910R
YageoYageo
PSM700JB-910R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PSM700JB-910R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 910 OHM 7W 5% RADIAL
Podatkovni listi: 1.PSM700JB-910R.pdf2.PSM700JB-910R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PSM700JB-910R
Številka dela PSM700JB-910R Proizvajalec Yageo
Opis RES 910 OHM 7W 5% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 74864 pcs Podatkovni list 1.PSM700JB-910R.pdf2.PSM700JB-910R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.496" L x 0.276" W (38.00mm x 7.00mm)
Serija PSM Odpornost 910 Ohms
Moč (Watts) 7W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 350°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.331" (8.40mm) Lastnosti Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 910 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Radial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound