PSM900JB-1K2
YageoYageo
PSM900JB-1K2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PSM900JB-1K2
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 1.2K OHM 9W 5% RADIAL
Podatkovni listi: 1.PSM900JB-1K2.pdf2.PSM900JB-1K2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PSM900JB-1K2
Številka dela PSM900JB-1K2 Proizvajalec Yageo
Opis RES 1.2K OHM 9W 5% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 65650 pcs Podatkovni list 1.PSM900JB-1K2.pdf2.PSM900JB-1K2.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.496" L x 0.354" W (38.00mm x 9.00mm)
Serija PSM Odpornost 1.2 kOhms
Moč (Watts) 9W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 350°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.409" (10.40mm) Lastnosti Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 1.2 kOhms ±5% 9W Through Hole Resistor Radial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound