PSP11AKB-1R8
YageoYageo
PSP11AKB-1R8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PSP11AKB-1R8
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 1.8 OHM 11W 10% AXIAL
Podatkovni listi: 1.PSP11AKB-1R8.pdf2.PSP11AKB-1R8.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PSP11AKB-1R8
Številka dela PSP11AKB-1R8 Proizvajalec Yageo
Opis RES 1.8 OHM 11W 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 88878 pcs Podatkovni list 1.PSP11AKB-1R8.pdf2.PSP11AKB-1R8.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.354" Square x 1.969" L (9.00mm x 50.00mm)
Serija PSP Odpornost 1.8 Ohms
Moč (Watts) 11W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena YAG1152
delovna temperatura -55°C ~ 350°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Stopnja napak -
natančen opis 1.8 Ohms ±10% 11W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Sestava Wirewound