PSP11AKB-6R8
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PSP11AKB-6R8
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 6.8 OHM 11W 10% AXIAL
Podatkovni listi: PSP11AKB-6R8.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PSP11AKB-6R8
Številka dela PSP11AKB-6R8 Proizvajalec Yageo
Opis RES 6.8 OHM 11W 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 159708 pcs Podatkovni list PSP11AKB-6R8.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.354" Square x 1.969" L (9.00mm x 50.00mm)
Serija PSP Odpornost 6.8 Ohms
Moč (Watts) 11W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 350°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 6.8 Ohms ±10% 11W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound