PSP400JB-0R1
YageoYageo
PSP400JB-0R1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PSP400JB-0R1
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 0.1 OHM 4W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.PSP400JB-0R1.pdf2.PSP400JB-0R1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PSP400JB-0R1
Številka dela PSP400JB-0R1 Proizvajalec Yageo
Opis RES 0.1 OHM 4W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 138784 pcs Podatkovni list 1.PSP400JB-0R1.pdf2.PSP400JB-0R1.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.252" Square x 0.787" L (6.40mm x 20.00mm)
Serija PSP Odpornost 100 mOhms
Moč (Watts) 4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena YAG1073
delovna temperatura -55°C ~ 350°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Stopnja napak -
natančen opis 100 mOhms ±5% 4W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Sestava Wirewound