PSP500JB-270R
YageoYageo
PSP500JB-270R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PSP500JB-270R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 270 OHM 5W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.PSP500JB-270R.pdf2.PSP500JB-270R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PSP500JB-270R
Številka dela PSP500JB-270R Proizvajalec Yageo
Opis RES 270 OHM 5W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 138921 pcs Podatkovni list 1.PSP500JB-270R.pdf2.PSP500JB-270R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.252" Square x 0.984" L (6.40mm x 25.00mm)
Serija PSP Odpornost 270 Ohms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena PSP500JB-270R-ND
YAG1115
delovna temperatura -55°C ~ 350°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Stopnja napak -
natančen opis 270 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Sestava Wirewound