PSP500JB-7R5
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PSP500JB-7R5
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES WW 5W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.PSP500JB-7R5.pdf2.PSP500JB-7R5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PSP500JB-7R5
Številka dela PSP500JB-7R5 Proizvajalec Yageo
Opis RES WW 5W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 323146 pcs Podatkovni list 1.PSP500JB-7R5.pdf2.PSP500JB-7R5.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.252" Square x 0.984" L (6.40mm x 25.00mm)
Serija PSP Odpornost 7.5 Ohms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 350°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Non-Inductive, Safety
natančen opis 7.5 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Non-Inductive, Safety Wirewound Sestava Wirewound