PSP500KR-12R
YageoYageo
PSP500KR-12R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PSP500KR-12R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 12 OHM 5W 10% AXIAL
Podatkovni listi: 1.PSP500KR-12R.pdf2.PSP500KR-12R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PSP500KR-12R
Številka dela PSP500KR-12R Proizvajalec Yageo
Opis RES 12 OHM 5W 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 331990 pcs Podatkovni list 1.PSP500KR-12R.pdf2.PSP500KR-12R.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.252" Square x 0.984" L (6.40mm x 25.00mm)
Serija PSP Odpornost 12 Ohms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 350°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 12 Ohms ±10% 5W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound