PSP900JB-1R
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PSP900JB-1R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 1 OHM 9W 5% AXIAL
Podatkovni listi: PSP900JB-1R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PSP900JB-1R
Številka dela PSP900JB-1R Proizvajalec Yageo
Opis RES 1 OHM 9W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 171072 pcs Podatkovni list PSP900JB-1R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.354" Square x 1.496" L (9.00mm x 38.00mm)
Serija PSP Odpornost 1 Ohms
Moč (Watts) 9W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 350°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 1 Ohms ±5% 9W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound