PT0603JR-7W0R22L
YageoYageo
PT0603JR-7W0R22L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PT0603JR-7W0R22L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 0.22 OHM 5% 1/5W 0603
Podatkovni listi: PT0603JR-7W0R22L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PT0603JR-7W0R22L
Številka dela PT0603JR-7W0R22L Proizvajalec Yageo
Opis RES 0.22 OHM 5% 1/5W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1113216 pcs Podatkovni list PT0603JR-7W0R22L.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija PT Odpornost 220 mOhms
Moč (Watts) 0.2W, 1/5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 220 mOhms ±5% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film