PT1206FR-7W0R43L
YageoYageo
PT1206FR-7W0R43L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PT1206FR-7W0R43L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 0.43 OHM 1% 1/2W 1206
Podatkovni listi: 1.PT1206FR-7W0R43L.pdf2.PT1206FR-7W0R43L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PT1206FR-7W0R43L
Številka dela PT1206FR-7W0R43L Proizvajalec Yageo
Opis RES 0.43 OHM 1% 1/2W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1008995 pcs Podatkovni list 1.PT1206FR-7W0R43L.pdf2.PT1206FR-7W0R43L.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±75ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Serija PT Odpornost 430 mOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 430 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film