RC0100FR-071K58L
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RC0100FR-071K58L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 1.58K OHM 1% 1/32W 01005
Podatkovni listi: 1.RC0100FR-071K58L.pdf2.RC0100FR-071K58L.pdf3.RC0100FR-071K58L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RC0100FR-071K58L
Številka dela RC0100FR-071K58L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 1.58K OHM 1% 1/32W 01005 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.03W, 1/32W
Napetost - razčlenitev 01005 Debelina (maks.) ±200ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) Serija RC
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 01005 (0402 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca RC0100FR-071K58L Višina - sedež (maks.) 0.006" (0.15mm)
Lastnosti Moisture Resistant FIFO's 2
Razširjen opis 1.58k Ohm ±1% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 01005 (0402 Metric) Moisture Resistant Thick Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±1%
Opis RES SMD 1.58K OHM 1% 1/32W 01005 Premaz, tip ohišja Thick Film