RC0201DR-077K32L
YageoYageo
RC0201DR-077K32L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RC0201DR-077K32L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 7.32KOHM 0.5% 1/20W 0201
Podatkovni listi: 1.RC0201DR-077K32L.pdf2.RC0201DR-077K32L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RC0201DR-077K32L
Številka dela RC0201DR-077K32L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 7.32KOHM 0.5% 1/20W 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3105442 pcs Podatkovni list 1.RC0201DR-077K32L.pdf2.RC0201DR-077K32L.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0201 Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serija RC Odpornost 7.32 kOhms
Moč (Watts) 0.05W, 1/20W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.010" (0.26mm) Lastnosti Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 7.32 kOhms ±0.5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Moisture Resistant Thick Film