RC0201FR-071K15L
YageoYageo
RC0201FR-071K15L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RC0201FR-071K15L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 1.15K OHM 1% 1/20W 0201
Podatkovni listi: 1.RC0201FR-071K15L.pdf2.RC0201FR-071K15L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
30000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RC0201FR-071K15L
Številka dela RC0201FR-071K15L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 1.15K OHM 1% 1/20W 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6844354 pcs Podatkovni list 1.RC0201FR-071K15L.pdf2.RC0201FR-071K15L.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0201 Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serija RC Odpornost 1.15 kOhms
Moč (Watts) 0.05W, 1/20W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) Druga imena 232280671152L
9C02017A1151FEPF3
YAG2472TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.010" (0.26mm)
Lastnosti Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 1.15 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Moisture Resistant Thick Film Sestava Thick Film