RC0402DR-071K69L
YageoYageo
RC0402DR-071K69L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RC0402DR-071K69L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 1.69KOHM 0.5% 1/16W 0402
Podatkovni listi: 1.RC0402DR-071K69L.pdf2.RC0402DR-071K69L.pdf3.RC0402DR-071K69L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RC0402DR-071K69L
Številka dela RC0402DR-071K69L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 1.69KOHM 0.5% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.063W, 1/16W
Napetost - razčlenitev 0402 Debelina (maks.) ±100ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija RC
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 0402 (1005 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca RC0402DR-071K69L Višina - sedež (maks.) 0.016" (0.40mm)
Lastnosti Moisture Resistant FIFO's 2
Razširjen opis 1.69k Ohm ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Moisture Resistant Thick Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±0.5%