RC0402FR-071K18L
YageoYageo
RC0402FR-071K18L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RC0402FR-071K18L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 1.18K OHM 1% 1/16W 0402
Podatkovni listi: 1.RC0402FR-071K18L.pdf2.RC0402FR-071K18L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
30000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RC0402FR-071K18L
Številka dela RC0402FR-071K18L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 1.18K OHM 1% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15578160 pcs Podatkovni list 1.RC0402FR-071K18L.pdf2.RC0402FR-071K18L.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija RC Odpornost 1.18 kOhms
Moč (Watts) 0.063W, 1/16W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 232270671182L
9C04021A1181FLPF3
YAG3034TR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.016" (0.40mm)
Lastnosti Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 1.18 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Moisture Resistant Thick Film Sestava Thick Film